You are here : Medyum Mehran » medyum » Kara Büyü

Kara Büyü

Kara Büyü

kara büyüBu çalışma hakkında bilgi vermeden önce bilinmesi gereke bu büyünün en tehlikeli büyü çeşitlerinden olduğu ve amacının yalnızca insanlara zarar vermek olduğunu hatırlatmak isteriz. İsminden anlaşılacağı gibi hiçbir şekilde iyi niyetler için tercih edilmez.

Kara büyüsü geçmişine bakıldığında bilinen en eski uygulamalardan biridir. Eski Mısır ve günümüze kadar çok uzun bir tarihi vardır. Bu uygulamanın hazırlık aşamasında çok farklı malzeme ve farklı dualar kullanılarak yapılabilmektedir.

Bu uygulama için bahane ne olursa olsun bir başkasına zarar vermek amaçlı yapılması normal değildir. Bu büyünün amaçlarında bazıları, birbirini seven insanları ayırma amaçlı, evli çiftleri birbirlerinden ayırmak amaçlı, intikam almak amaçlı, özellikle bayanlar tarafından erkekler için yapılan kara büyü erkeğin kudretinin bağlanmasına kadar etkili sonuç vermektedir.

Yukarıda bazı örnekler versek dahi bu büyü daha farklı birçok farklı amaç için tercih edilmektedir. Kısacası her türden kötülük için tercih edilmektedir.

Genel olarak büyüler çevremizde sevilmediğimiz kişilerce yapılır ve bir başkasından yapılması istenilir.

Kara büyü hakkında detaylı bilgi ve yardım için Medyum Mehran ile çekinmeden iletişime geçebilir derdinizi sıkıntınızı paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaşın

Kara Büyü

Yorum Yapılmadı

Yorum Yapın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacak. *

*